Агенція перекладів «МАК-Переклад» в Білій Церкві входить до групи компаній «МАК»

«МАК-Переклад» виконує переклад документів та будь-яких інших матеріалів з/на більше, ніж 40 мов світу.
Потрібно виконати професійний переклад тексту або документів на англійську, французьку, німецьку та інші мови? Перекласти інструкцію або річний звіт з турецької на російську / українську? Ви підписуєте контракт з китайськими партнерами, і необхідний нотаріально завірений переклад на китайську мову? Ми з радістю допоможемо Вам у виконанні таких та багатьох інших перекладацьких завдань.

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами, тому зробимо все для того, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами, наданими послугами та рівнем сервісу в нашій компанії.

При подачі документів у державні організації (ВВІР, ЗАГС, Пенсійний Фонд, Податкова інспекція тощо) Ви можете зіткнутися з проблемою неправильного оформлення перекладу того чи іншого документу. Але цього можна уникнути: працівники нашої агенції готують переклади відповідно до вимог вищезгаданих установ, тому, звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте переклад документу в тому вигляді, який від Вас вимагають державні службовці.

Наші основні принципи: якість згідно міжнародних стандартів бюро перекладів, пунктуальність щодо термінів та гідний рівень сервісу.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ:

ЯКІСТЬ
Нам важлива репутація нашої агенції перекладів, саме тому ми дуже скрупульозно ставимося до кожного замовлення, до кожного клієнта. Всі наші перекладачі мають вищу лінгвістичну освіту та, обов'язково, досвід роботи в бюро перекладів. Ми використовуємо новітнє програмне забезпечення для того, щоб надати виконане замовлення в тому вигляді, в якому Ви хотіли б його отримати. Все це є запорукою якості виконаних нами робіт.

ШВИДКІСТЬ
Співробітники агенції перекладів "МАК-Переклад" завжди намагаються виконати роботу якнайшвидше і завжди в обумовлений заздалегідь термін.

КОМПЛЕКСНІСТЬ
Якщо Вам необхідно перекласти та нотаріально засвідчити переклад, Ви потрапили за адресою - ми з радістю виконаємо для Вас переклад будь-яких матеріалів та засвідчимо їх нотаріально.

Деякі види документації не підлягають нотаріальному засвідченню, в такому випадку ми можемо засвідчити переклад печаткою нашого Товариства.

ЗРУЧНІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ
Ми завжди орієнтовані на зручність клієнта в роботі з нами. Тому, сплатити за послуги агенції перекладів "МАК-Переклад" наші клієнти можуть як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Ви можете не хвилюватися про збереження Вашої інформації. Співробітники агенції перекладів "МАК-Переклад" розуміють, що інформація, надана для перекладу, може бути суворо конфіденційною. Ми завжди з повагою ставимося до тієї інформації, з якою нам довіряють працювати.
Якщо у Вас виникли додаткові питання про співпрацю з агенцією перекладів "МАК-Переклад", зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - за телефоном 050-33-77-235 чи електронною поштою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Ми з радістю надамо Вам послуги наших кваліфікованих перекладачів для успішного виконання будь-яких перекладацьких завдань.

 


 
Templates Joomla 1.5